«Без зусиль. Досягайте важливого легше» Ґреґ Маккеон

«Без зусиль. Досягайте важливого легше» Ґреґ МаккеонНазва: Без зусиль. Досягайте важливого легше
Автор: Ґреґ Маккеон
Рік видання 2021
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7973-89-7
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Без зусиль. Досягайте важливого легше» Ґреґ Маккеон

В книзі “Без зусиль. Досягайте важливого легше” Ґреґ Маккеон відкриває світ, де важливість та ефективність не завжди вимірюються лише зусиллями, які ми вкладаємо. Вона запрошує нас подивитися на виконання завдань з нової перспективи.

Чи відчували коли-небудь, що товстий шар справ і відповідальностей зводить вас з розуму, не залишаючи достатньо енергії на те, щоб займатися дійсно важливим? Чи витрачали безліч зусиль, але результати не відповідали очікуванням? Якщо так, то ця книга — ваш провідник у світі досягнень без зайвих витрат сил та стресу.

Маккеон вкладає всю сутність своїх ідей у цю книгу, запрошуючи читача відкрити для себе шлях до досягнення важливого без надмірної втоми. А що саме чекає на тих, хто вирішить розкрити таємниці цього нового підходу? Це — таємниця, яку ви розкриєте лише прочитавши цю книгу.

В книзі Ґреґ Маккеон ділиться з читачем ключами до більш ефективного та зосередженого досягнення мети, не втрачаючи важливого. Це подорож у світ оптимізації діяльності, що спростить ваш шлях до досягнення успіху без виснаження та стресу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Без зусиль. Досягайте важливого легше» Ґреґ Маккеон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Без зусиль. Досягайте важливого легше» Ґреґ Маккеон

Ua-Book
Додати коментар