«Чудо-формула. Два складники неминучого успіху» Гел Елрод

«Чудо-формула. Два складники неминучого успіху» Гел ЕлродНазва: Чудо-формула. Два складники неминучого успіху
Автор: Гел Елрод
Рік видання 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7973-79-8
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Чудо-формула. Два складники неминучого успіху» Гел Елрод

Волта Діснея звільнили з газети, бо в нього «не було хороших ідей» — а через роки він створив одну з найкреативніших компаній у світі. Елвісу Преслі сказали, щоб і далі працював водієм вантажівки — а він став іконою музики. Майкла Джордана вигнали зі шкільної команди — а згодом він став зіркою баскетболу. Що спільного між цими людьми? Вони непохитно вірили в себе, а це один зі складників чудо-формули успіху. У дієвості цієї формули переконаний Гел Елрод.

Автор безапеляційно заявляє, що за допомогою чудо-формули людина може здійснити будь-що. Звучить самовпевнено, але Гел Елрод знає, що каже. Ця формула допомогла йому не тільки вибудувати бізнес, оговтатися після фінансової кризи, а й стати на ноги після аварії з 11 переломами й після рідкісної форми раку. Ба більше: нею користувалися (чи користуються) Генрі Форд, Томас Едісон, Опра Вінфрі, Ілон Маск, Білл Ґейтс і багато інших людей.

Для широкого кола читачів, усіх, хто хоче навчитись ставити цілі, зробити особистий розвиток більш ефективним.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Чудо-формула. Два складники неминучого успіху» Гел Елрод у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чудо-формула. Два складники неминучого успіху» Гел Елрод

Ua-Book
Додати коментар