«Будь корисним. Сім життєвих правил» Арнольд Шварценеггер

«Будь корисним. Сім життєвих правил» Арнольд ШварценеггерНазва: Будь корисним. Сім життєвих правил
Автор: Арнольд Шварценеггер
Рік видання 2023
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація
ISBN: 978-617-8277-37-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Будь корисним. Сім життєвих правил» Арнольд Шварценеггер

В книзі “Будь корисним. Сім життєвих правил” ви знайдете інструменти від Арнольда Шварценеггера, які сприяли йому досягненню успіху. Його життєва мета виявилася результатом ясного бачення, масштабного мислення та нескінченної праці. Пряме спілкування, гнучкість у вирішенні проблем, цікавість та прагнення допомагати іншим стали основою його досягнень.

Ця книга – не про ідеальний шлях до успіху. Шварценеггер відверто розповідає про свої невдачі, перемоги та уроки, які він здобув під час цього шляху. Він ділиться важливим уроком, який отримав від батька: будь корисним.

Що саме трапилося в його житті, які випробування він зустрів і як вони його змінили, ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу. Вона не лише про успіх, а про внутрішню силу, важливі уроки та дорогоцінний досвід, який може навчити кожного з нас.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Будь корисним. Сім життєвих правил» Арнольд Шварценеггер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Будь корисним. Сім життєвих правил» Арнольд Шварценеггер

Ua-Book
Додати коментар

  1. Артем

    Супер

    Відповіcти