«Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій» Неля Романовська

«Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій» Неля РомановськаНазва: Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій
Автор: Неля Романовська
Рік видання 2023
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація
ISBN: 9789669442857
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій» Неля Романовська

В книзі “Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій” Нелі Романовської ви знайдете справжнє сховище для своїх думок та джерело натхнення у світі коротких, але потужних оповідань. Це не просто слова – це крилаті фрази, які вже стали віртуальними друзями та радниками в соціальних мережах.

Авторка, наче майстерня вишивання, вишиває на сторінках книги нитками мудрості, віри і духовної радості. Тут не тільки роздуми, але й справжні мотиваційні камені для тих, хто вирішив рухатися вперед і розкривати для себе радість пізнання і щастя самовдосконалення.

Читаючи “Усиновлена”, ви потрапите в атмосферу свободи, де кожне речення виграє для вас новий сенс. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу роздумів і мотивацій. А що саме трапиться з вами, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий твір.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій» Неля Романовська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Усиновлена. Книжка роздумів і мотивацій» Неля Романовська

Ua-Book
Додати коментар