«Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою» Ліза Теркерст

«Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою» Ліза ТеркерстНазва: Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою
Автор: Ліза Теркерст
Рік видання 2021
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 9789669385116
Фрагмент

Про книгу «Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою» Ліза Теркерст

Книга “Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою” Лізи Теркерст — це непередбачуваний пошук внутрішньої сили та розуміння себе у світі, де іноді здається, що ніхто не розуміє твоїх почуттів. Авторка розкриває нам свій особистий досвід відкинення через власні історії невпевненості та болючих спогадів.

Сторінки цієї книги наповнені емоційною силою та глибоким розумінням того, як важливо знайти в собі віру та силу, коли здається, що світ відвертається від тебе. Ліза Теркерст провідує нас через власні внутрішні боротьби, показуючи, що навіть в моменти найбільшого відчуження, любов Божа залишається незмінною.

У цій книзі ви знайдете відповіді на питання, як припинити відчувати себе відкиненою та самотньою, як навчитися впоратися з болем і розчаруванням, а також як знайти внутрішню міць для подолання невпевненості. Кожна сторінка цього роману наповнена мудрістю та гумором, які роблять його читання незабутнім досвідом.

Тож, чи осмілитеся ви відкрити цю книгу і відчути, як ваші переживання та пошуки відображаються в історіях Лізи Теркерст? А що саме трапиться з головним героєм, ви дізнаєтеся тільки, заглибившись у сторінки цієї захоплюючої книги. Тож не зволікайте — дайте собі можливість відкрити нові глибини розуміння та прийняття себе у цьому дивовижному світі!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою» Ліза Теркерст у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Небажана. Жити в любові, навіть якщо почуваєшся гіршою за інших, відкиненою та самотньою» Ліза Теркерст

Ua-Book
Додати коментар