«Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно» Мортен Ельбек

«Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно» Мортен ЕльбекНазва: Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно
Автор: Мортен Ельбек
Рік видання 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7544-80-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно» Мортен Ельбек

Ніколи дотепер так багато людей у світі не страждали на депресію, тривожність і стрес, як у наш гіперпоєднаний, технологічно розвинений час достатку та розмаїття. Надзвичайно важливо зрозуміти, чому ми, а особливо — люди успішні та благополучні, продовжуємо нездужати душею і тілом, дедалі частіше через стрес, пов’язаний з роботою.

Численні дослідження беззаперечно свідчать, що почуття сенсу та призначення є засадничими для високої результативності й душевної рівноваги в роботі. Природно, що люди наполегливіше шукають мети і змістовності свого життя. Ключем до змістовності є усвідомлення неподільності людини в різних сферах її життя.

Призначення цієї книжки — покласти край роз’єднанню нашої особистості на робочу та приватну частини й відновити її цілісність як єдиної людини, яка живе лише одне життя. Видано за підтримки One Philosophy. One Philosophy ― це консалтингова група, об’єднана спільною метою: створювати реальність, у якій ми хочемо жити. Історія групи розпочалася 2003 року зі створення комунікаційної агенції.

Наразі One Philosophy об’єднує 5 агенцій: Be—it Agency, Be—it Health & Social Impact, Changers, Republic і Solutions for People, які готують бренди, репутацію, команди та суспільство до майбутнього. Засновниця групи — міжнародна експертка з комунікацій, підприємниця та громадська активістка Наталія Попович.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно» Мортен Ельбек у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно» Мортен Ельбек

Ua-Book
Додати коментар