«Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим» Раян Голідей

«Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим» Раян ГолідейНазва: Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим
Автор: Раян Голідей
Рік видання 2023
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-617-8120-86-3
Фрагмент

Про книгу «Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим» Раян Голідей

В книзі “Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим” Раян Голідей пропонує нам відкрити світ сміливості через приклади великих і звичайних людей, які виявили неймовірну відвагу у найскладніших моментах життя. Він розглядає цю чесноту як одну з найважливіших і спирається на історичні факти та літературні образи, щоб показати, що сміливість може змінити світ.

Чому люди обирають складний шлях? Що мотивує їх ризикувати заради цінностей та інших людей? Ці запитання розглядаються в книзі, яка відкриває перед нами історії тих, хто відповів на поклик відваги, та вчить нас бути справжніми героями у власному житті.

Відвага кличе нас до великих вчинків і гартує нашу волю. Це книга про те, як кожен з нас може стати сміливішим і допомогти змінити світ. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши “Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим” Раяна Голідей. Завантажуйте книгу і дізнайтеся, які пригоди та виклики чекають на вас у світі сміливості.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим» Раян Голідей у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Відвага кличе. Доля допомагає хоробрим» Раян Голідей

Ua-Book
Додати коментар