«Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи» Брюс Дейслі

«Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи» Брюс ДейсліНазва: Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи
Автор: Брюс Дейслі
Рік видання 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7544-35-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи» Брюс Дейслі

Брюс Дейслі, творець топового британського бізнес-подкасту “Eat Sleep Work Repeat” глибоко переосмислив сучасне сприйняття роботи й задоволення, яким вона може для нас бути. Протягом своєї кар’єри в найбільших медійних організаціях, як-от Twitter, Google та YouTube, Брюс досліджував причини їхнього надзвичайного корпоративного успіху.

Він занурився у найвужчі закамарки робочого процесу, спілкувався з провідними експертами й випробовував на собі найрізноманітніші підходи, щоб зрозуміти, як досягти від роботи найбільшої втіхи та видатних результатів. На думку автора, підвищити свою продуктивність можна не жертвуючи особистим життям чи задоволенням від зробленого.

В цій книжці Брюс щедро ділиться конкретними техніками й твіками продуктивності, менеджменту, офісного співжиття і командної взаємодії та водночас — глибокими інсайтами про сам робочий процес. Ця книжка допоможе вам суттєво підвищити якість свого робочого життя і віднайти в ньому насолоду.

Книжка стала бестселером номер один у своєму жанрі за версією Sunday Times навесні 2019 року та книгою місяця за версією Financial Times. Професор сер Кері Купер описав свої враження як ”радість читати”, а автор бестселера Ден Пінк сказав, що ”вона може допомогти змінити ваш досвід роботи”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи» Брюс Дейслі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи» Брюс Дейслі

Ua-Book
Додати коментар