Аудіокнига «Людина у пошуках справжнього сенсу» Віктор Франкл

Аудіокниги «Людина у пошуках справжнього сенсу» Віктор ФранклНазва: Людина у пошуках справжнього сенсу
Автор: Віктор Франкл
Жанри: Зарубіжна психологія, Особистісний ріст, Психологія, Психотерапія, Саморозвиток, самовдосконалення
Тривалість: 05:30:06
Слухати книгу
 

Про аудіокнигу «Людина у пошуках справжнього сенсу» Віктор Франкл

Одна з найбільш впливових книг у психіатричній літературі з часів Фройда. Це довга і зворушлива оповідь про особисте 5-річне перебування Віктора Франкла у таборі Аушвіц та інших концтаборах, його пошуки сенсу життя у тих умовах.

Друга частина книги описує психотерапевничну методику логотерапії, вперше опрацьовану Франклом на основі свого досвіду табірного життя. На відміну від Фройда, котрий вважав, що життям людини керує сексуальні та інші мотиви, Франкл вірить, що найважливішим насправді є пошук сенсу і цілей життя.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Людина у пошуках справжнього сенсу» Віктор Франкл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар