«Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими» Monolith Bizz

«Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими» Monolith BizzНазва: Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими
Автор: Monolith Bizz
Рік видання 2024
Жанри: Психологія
ISBN: 9786178119867
Фрагмент

Про книгу «Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими» Monolith Bizz

Книга “Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими” від Monolith Bizz – це справжній скарб для всіх, хто мріє змінити своє життя до кращого. Цей збірник об’єднав у собі найкращі та найпопулярніші книги у галузі психології, щоб ви могли отримати доступ до найцінніших знань легко та зручно.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши книгу “Ефект плацебо. Коли розум стає матерією” від Джо Диспензи, яка розкриє перед вами таємниці внутрішнього потенціалу людини.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки, скачавши “Виклик. Кінець тривожності й панічним атакам” від Баррі МакДонаха, де розгортаються історії успішного подолання тривоги.

З книгою “Внутрішній голос. Як навчитись слухати себе” Ітана Кросса ви розкриєте для себе важливість внутрішнього діалогу та його вплив на ваше життя.

“Людина та її символи” від Карла Густава Юнга, Марі-Луїзи фон Франц, Джозефа Хендерсона, Аніели Яффе та Йоланди Якобі прокладе вам шлях у світ сновидінь та символів.

А за допомогою “Керуй своєю підсвідомістю. Зміни власне життя” Джо Диспензі ви зможете освоїти методи впливу на свою підсвідомість для досягнення мети.

Тож не втрачайте часу і зануртеся у світ пізнання та трансформації разом із збірником “Сам собі психолог”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими» Monolith Bizz у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сам собі психолог. 12 книжок в одній, що допоможуть вам прийняти себе і стати щасливими» Monolith Bizz

Ua-Book
Додати коментар