«Необхідні речі» аудіокнига Стівен Кінг

«Необхідні речі» аудіокнига Стівен КінгНазва: Необхідні речі
Автор: Стівен Кінг
Жанри: Жахи, Містика, Трилери
Тривалість: 27:28:18
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Необхідні речі» Стівен Кінг

Аудіокнига «Необхідні речі» від великого майстра жахів, Стівена Кінга, запрошує вас в містечко Касл-Рок, де загадковий магазин “Необхідні речі” відкриває двері до найглибших бажань та найсхованіших жахів. Власник цього магазину, Ліленд Ґонт, пропонує покупцям можливість здійснити будь-яку мрію або придбати забаганку за символічну ціну. Проте, ця угода завжди супроводжується важливою деталлю – вартістю веселощів або жарту.

Але жителі Касл-Рок швидко розуміють, що жарти Ґонта стають все більше таємничими та навіть смертельними. Тільки шериф Алан Пенґборн може встояти перед цією дивною силою. Серед магічних інтриг, психологічних напруг та неймовірних зіткнень виникає питання, хто насправді є Лілендом Ґонтом і якими цілями він керується.

Ця аудіокнига занурить вас у вир моторошних таємниць Касл-Рок, де жага виконання бажань обертається в жахливу ціну. Що чекає на героїв на кожній сторінці цього твору, ви дізнаєтеся тільки слухаючи цю захоплюючу аудіокнигу. Скачайте її та розкрийте всі таємниці Касл-Рок разом із Лілендом Ґонтом та Шерифом Пенґборном.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Необхідні речі» Стівен Кінг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар