«Закон третьої крові. Книга 2» Андрій Новік

«Закон третьої крові. Книга 2» Андрій НовікНазва: Закон третьої крові. Книга 2
Автор: Андрій Новік
Рік видання 2023
Жанри: Жахи, Історичне фентезі, Містика, Сучасна українська література, Фентезі
ISBN: 9786178383046
Фрагмент

Про книгу «Закон третьої крові. Книга 2» Андрій Новік

Книга “Закон третьої крові. Книга 2” від Андрія Новіка – це захопливе продовження трилогії “Книга змін”, що переносить читачів у серце Європи, де ховаються давні таємниці та загадки.

У шведському місті Уппсалі зник давньоєгипетський папірус, із якого можна вивчити таємні алхімічні рецепти. Вбивство охоронця залишає команду музейників з важливим завданням відшукати викрадений артефакт, але вони не знають, що стоять на шляху таємного руху, що прагне знищити трирівневий.

У цій книзі напруга зростає щодня, а Лемберґ потопає в крові. Проте, несподівано з’являється справжній божий передвісник, що додає несподіваний поворот подій. Але що саме станеться з головними героями та як вони впораються зі своїми випробуваннями – це таємниця, яку розкриє тільки книга.

“Закон третьої крові. Книга 2” – це захопливе історичне фентезі, яке перенесе вас у світ таємниць, пригод та неймовірних відкриттів. Ця книга зацікавить всіх шанувальників жанру та подарує незабутні емоції.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Закон третьої крові. Книга 2» Андрій Новік у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Закон третьої крові. Книга 2» Андрій Новік

Ua-Book
Додати коментар