«Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс

«Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті ФерріссНазва: Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
Автор: Тімоті Феррісс
Рік видання Год
Жанри: Зарубіжна ділова література, Зарубіжна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-12-3902-9, 978-617-12-3365-2, 978-0-307-46535-1, 978-617-12-3903-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс

«Працюй 4 години на тиждень. Нова психологія успіху» — бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today. Це абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар’єрного росту і «життя в офісі». Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а час — реальні гроші. Тім Ферріс здолав шлях від 40 000 доларів на рік і 80 годин роботи на тиждень до 40 000 доларів на місяць і… 4 години для роботи на тиждень. Книжка змушує подивитись на своє життя по-іншому, зажадати змін і нарешті:

віддавати роботі мінімум часу, отримуючи максимум результату;
у декілька разів збільшити свій дохід;
більше подорожувати;
керувати власним бізнесом з будь-якої точки світу;
відкрити для себе нову філософію життя.
П’ятдесят практичних порад від дослідників та читачів, які змогли подолати власні стереотипи і створили для себе нове життя. Абсолютно нові інструменти та прийоми, які ви зможете застосувати на практиці. Якщо ви прагнете змін, хочете позбутися фінансових проблем, мрієте подорожувати й отримувати задоволення від життя — починайте читати!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс

Ua-Book
Додати коментар