«Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3» Андрій Кокотюха

«Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3» Андрій КокотюхаНазва: Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Сучасні детективи
ISBN: 978-617-15-0165-2
Фрагмент

Про книгу «Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3» Андрій Кокотюха

Книга “Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3” Андрія Кокотюхи – це захоплююче розслідування в українському місті Київі, де кожна таємниця просто чекає на свого розкриття.

Анна Вольська, вдова і досвідчена сищиця, вирішує розкрити моторошну правду про злочини, пов’язані зі смертями та загадковими ритуалами. Її розслідування веде до відкриття темних та небезпечних таємниць, що ховаються у наймальовничіших куточках столиці.

Зіставляючи факти та розкриваючи злочини, Анна виходить на сліди справжнього злочинця, який ховається серед суспільства. Чи зможе вона зупинити цю хвилю злочинності та забезпечити справедливість?

Приєднайтеся до Анни та її команди сищиків-аматорів у цьому захопливому розслідуванні, де кожен оберт може приховувати нову таємницю. А що саме чекає на Анну і її напарника Гліба в цій небезпечній мандрівці віднині довіку, ви дізнаєтеся, лише відкривши цю книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3» Андрій Кокотюха у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зцілення невинністю. Київська сищиця. Книга 3» Андрій Кокотюха

Ua-Book
Додати коментар