«Пограниччя» Андре Мішо

«Пограниччя» Андре МішоНазва: Пограниччя
Автор: Андре Мішо
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 978-966-688-111-6
Фрагмент

Про книгу «Пограниччя» Андре Мішо

Книга “Пограниччя” Андре Мішо переповнена загадками та таємницями, що розгортаються на фоні мальовничого лісового містечка на кордоні між Канадою і США. В цьому затишному куточку, де дачники збираються на літо, життя йде своїм спокійним колом.

На перший погляд все здається ідилічним: молодь весело проводить час у кемпінгу, а увагу всіх привертають яскраві дівчата-тінейджерки Заза і Сіссі. Проте, коли Заза раптово зникає, а потім і знаходиться мертвою, спокійне життя містечка перетворюється на місце, сповнене страху та підозр. Смерть Сіссі лише поглиблює напругу, розкриваючи темні таємниці, які лежать у тіні мирного лісу.

Розв’язка цієї драми обіцяє бути несподіваною, приховуючи багато зірок і зворотів, які зачаровують читача на кожній сторінці. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши роман “Пограниччя” Андре Мішо, де кожен персонаж має свої таємниці, а кожен обертається під впливом подій, що розкриваються на фоні спокійного життя у лісовому містечку.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пограниччя» Андре Мішо у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пограниччя» Андре Мішо

Ua-Book
Додати коментар