«Ми – це наш мозок» Дік Свааб

«Ми – це наш мозок» Дік СваабНазва: Ми – це наш мозок
Автор: Дік Свааб
Рік видання 2010
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Саморозвиток, самовдосконалення
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ми – це наш мозок» Дік Свааб

Дік Свааб – нідерландський нейробіолог. Він справжній фанат мозку! Його діяльність тісно пов’язана з анатомією та фізіологією нашого головного центру. Популярність йому принесло вивчення генетичної схильності до гомосексуальності, а тепер учений працює над вивченням хвороби Альцгеймера.

Виступивши співавтором близько двохсот книг, Дік Свааб написав «Ми – це наш мозок» – науково-популярну книгу про те, як мозок впливає на наше життя.

Ця книга – справжня сенсація. Вона викликала шквал суперечок і за короткий час стала бестселером спочатку на батьківщині автора, Нідерланди, а потім і в усьому світі. Чим був викликаний ажіотаж? Темами, які вчений-нейробіолог торкнувся своєї роботи.
Як і де ми відчуваємо щастя?
Чи відчувають біль ембріони?
З чого насправді починається статеве дозрівання підлітка?
Як поведінка може вплинути на дитину?
Які еволюційні переваги надає релігія?
Чи можливо протистояти хворобі Альцгеймера?
Що таке «моральна схема» та яку роль вона грає у прийнятті рішень?

Автор простежує наше життя від зачаття до самої смерті, щоб відповісти на ці та багато інших питань. У простій формі, але не відходячи від наукової структурованості, ви дізнаєтеся про найвпливовіший орган людини! Книгу «Ми — це наш мозок» українською мовою ми можемо прочитати завдяки видавництву «Клуб сімейного дозвілля». Чи любите науково-популярну літературу? Бажаєте познайомитися з головним органом вашого організму? Тоді варто купити книгу «Ми це наш мозок» Діка Свааб!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ми – це наш мозок» Дік Свааб у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ми – це наш мозок» Дік Свааб


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ми – це наш мозок» Дік Свааб

Ua-Book
Додати коментар