“Поцілунок світанку” Анна Мавченко

 "Поцілунок світанку" Анна МавченкоНазва: Поцілунок світанку
Автор: Анна Мавченко
Рік видання: 2023
Жанри: Фентезі, Детективи, Детективне фентезі, Трилери
Читати книгу
 
 

Про книгу “Поцілунок світанку” Анна Мавченко

Забути своє минуле, отямитись опівночі посеред лісу, потрапити до в’язниці як найлютіший ворог імперії та… почати нове життя на околицях могутньої Асенсари з багатотисячною історією існування. Хіба це не другий шанс на, сподіваюсь, щасливе життя?
Втім, надії мої жовтим листям опали на морозний шлях небезпек і тривог…
Хаос – одвічний ворог Єрея – руками вестеронців готує масштабний переворот. Його прихвосні атакують північний кордон Асенсари та бунтують всередині самої імперії, намагаючись похитнути владу імператора, чиє правління доходить кінця. Уперше за останнє тисячоліття престолонаслідування діятиме за іншими правилами… Два брати, два спадкоємці, два могутніх маги – хто вони один для одного насправді? Закляті вороги, отруєні владою, чи нерозлучні друзі, щиро віддані своєму народу?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Поцілунок світанку” Анна Мавченко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар