«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем ГедліНазва: Чорна тінь. Книга 2
Автор: Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
Рік видання 2024
Жанри: Книги для підлітків, Фентезі
ISBN: 9786178383152
Фрагмент

Про книгу «Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

Книга “Чорна тінь. Книга 2” Себастьяна де Кастелла та Сема Гедлі — це захоплююча подорож у світ магії, інтриг та небезпеки. Головний герой, Келлен, виявляється у складній ситуації, де він мусить боротися зі своєю минувшиною та злочинними діями. Його союзники — незвичайні та загадкові персонажі, які разом з ним опиняються в середині смертельної змови.

Справжня небезпека — чорна тінь, що поширюється на кордоні та загрожує життю та магічному світові. Келлену та його товаришам доведеться розкрити таємницю за таємницею та боротися з могутніми силами, щоб зупинити поширення цієї чуми. Але що саме приховується за чорною тінню, і як вони зможуть зупинити цю магічну загрозу — ви дізнаєтесь лише прочитавши цей захоплюючий роман.

Розкрийте таємниці, ризикуйте разом з героями та підкоріться викликам магічного світу у “Чорній тіні. Книга 2”. А що саме трапиться з головними героями, і як вони зможуть врятувати світ від знищення — це лише один з численних сюжетних поворотів, які чекають на вас у цій захопливій книзі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

Ua-Book
Додати коментар