«Магічний дизайн замовляли?» Лара Роса

«Магічний дизайн замовляли?» Лара РосаНазва: Магічний дизайн замовляли?
Автор: Лара Роса
Рік видання: 2023
Жанри: Міське фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Магічний дизайн замовляли?» Лара Роса

Що робити, коли твій магічний талант має одну неприємну особливість, через котру в тебе постійно виникають проблеми? Приборкати цей талант? Чи приборкувати вже наслідки, що він настворював? Та, зрештою! Кожен має право бути собою! От нехай і приймають її такою, як вона є! Навіть, якщо це офіцер спецкорпусу по боротьбі з Хаосом. Він – особливо, оскільки йому вона має право виставити окремий рахунок за власні неприємності. Що там йому не подобається? Що магічна сутність його кімнати книжки по ночах читає? То нехай подякує, що вона їх не вголос читає!
Але часом побічні ефекти заважають й самій власниці дивовижного таланту. І як їх позбутись? Може, варто дізнатись звідки вони взялись? І що приховують власні батьки? А, головне – чому?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Магічний дизайн замовляли?» Лара Роса у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Магічний дизайн замовляли?» Лара Роса

Ua-Book
Додати коментар