«Психолог для психолога» Юлія Богута

«Психолог для психолога» Юлія БогутаНазва: Психолог для психолога
Автор: Юлія Богута
Рік видання: 2023
Жанри: Фентезі, Міське фентезі, Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Психолог для психолога» Юлія Богута

Мене звати Самер Седнес і я працюю психологом на кордоні з Флеймсом. І все б нічого, якби в моє життя не повернувся друг дитинства, який випадково зв’язав наші душі. І тепер я бачу його щасливе лице після кожного нервового клієнта. Ще й, як на зло, через кляті бої на територіях феніксів, постійно вимикають світло, а кабінет знаходиться аж на двадцять другому поверсі!

О, свята Інсаніє! Дай мені сили доповзти до робочого місця і не вбити цього красеня сковородою! А то хто ж ще погодиться вислуховувати людські проблеми, якщо нас двох не стане?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Психолог для психолога» Юлія Богута у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Психолог для психолога» Юлія Богута

Ua-Book
Додати коментар