«Темна вода» Роберт Бриндза

«Темна вода» Роберт БриндзаНазва: Темна вода
Автор: Роберт Бриндза
Рік видання 2024
Жанри: Жахи, Трилери
ISBN: 9786175482186
Фрагмент

Про книгу «Темна вода» Роберт Бриндза

В книзі “Темна вода” Роберт Бриндза розкриває таємницю зникнення семирічної Джессіки Коллінз, яка зникла безвісти в 1990 році під час вечірки у своїй подрузі. Через двадцять шість років команда детективки Еріки Фостер знаходить ключові докази в занедбаному кар’єрі на околиці Лондона, що стає початком розкриття заплутаної справи про зникнення дитини. Під водою вони витягають пакет з набагато зловіснішим вмістом, який пов’язаний з гучною, але досі не розкритою справою про зникнення. Еріка Фостер опиняється перед найбільшим викликом у своїй кар’єрі, намагаючись розгадати таємницю, що тривала десятиліттями, серед заплутаної павутини брехні та обману.

Ця книга не лише кидає виклик вашому інтелекту та логіці, але і захоплює вас у вир пригод та містичних загадок, які згодом розкриваються перед вами. Читаючи “Темну воду”, ви поринете у світ напруженого розслідування, переплетеного з людськими драмами та таємницями минулого. І тільки прочитавши книгу, ви зможете розгадати всі загадки та долучитися до пошуку правди разом із детективкою Ерікою Фостер.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Темна вода» Роберт Бриндза у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Темна вода» Роберт Бриндза

Ua-Book
Додати коментар