«Нортенґерське абатство» Джейн Остен

 «Нортенґерське абатство» Джейн ОстенНазва: Нортенґерське абатство
Автор: Джейн Остен
Рік видання 2018
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Зарубіжні любовні романи, Література 19 століття, Історична література, Історичні любовні романи
ISBN: 978-966-03-8029-5
Фрагмент
 

Про книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остен

Джейн Остен (1775—1817) і досі по праву вважається «першою леді» англійської літератури. Її «романи звичаїв» підкоряють ось уже третє століття щирістю, тонким психологізмом, істинно англійським гумором і є обов’язковими для вивчення в коледжах і університетах Великої Британії.

«Нортенгерське абатство» — легка, захоплююча та смішна історія про сімнадцятирічну дівчину, яка занадто серйозно сприймає все, про що читає на сторінках улюблених книжок, уявляючи себе героїнею готичного роману. Шляхом помилок вона вчиться пізнавати, хто її істинний друг, і знаходить своє кохання.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Нортенґерське абатство» Джейн Остен

Ua-Book
Додати коментар