«Милий дім. Книга 1. О, милий доме…» Тіллі Коул

«Милий дім. Книга 1. О, милий доме…» Тіллі КоулНазва: Милий дім. Книга 1. О, милий доме…
Автор: Тіллі Коул
Рік видання 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи
ISBN: 9786175482452
Фрагмент

Про книгу «Милий дім. Книга 1. О, милий доме…» Тіллі Коул

Книга “Милий дім. Книга 1. О, милий доме…” Тіллі Коул переповнена пригодами, романтикою та несподіваними змінами. Моллі Шекспір, зі своїми різноманітними досвідами та спостереженнями, вирушає у нове життя, але чи вона готова до всього, що чекає її у місті Алабама?

Зі сміливими кроками вона крокує у нову невідому обстановку, де її чекають несподівані відкриття та справжні випробування. А коли їй зустрічається Ромео Принц, зірковий квотербек, вона починає розуміти, що навіть самотнє життя може змінитися радикально.

Почуття, зустрічі, історії про міцність душі — усе це вас чекає у захопливій книзі “Милий дім. Книга 1. О, милий доме…”. А що саме трапиться з головною героїнею та її неймовірними пригодами, ви дізнаєтесь тільки перегорнувши кожну сторінку цього захоплюючого роману.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Милий дім. Книга 1. О, милий доме…» Тіллі Коул у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Милий дім. Книга 1. О, милий доме…» Тіллі Коул

Ua-Book
Додати коментар