«Сховок» Коррі Тен Бом

«Сховок» Коррі Тен БомНазва: Сховок
Автор: Коррі Тен Бом
Рік видання 2023
Жанри: Історичний роман, Історичні любовні романи
ISBN: 9786179514388
Фрагмент

Про книгу «Сховок» Коррі Тен Бом

В книзі “Сховок” Коррі тен Бом вас чекає незвичайна історія віри, мужності та людяності у найжорстокіші часи. Розповідь про сім’ю, яка віддавала усе, щоб врятувати інших, про любов і прощення, що перетворювали навіть найтемніші моменти.

Відважна лідерка підпільного руху опору, Коррі та її рідні, ризикуючи своїми життями, приховували єврейських друзів у стінах свого будинку під час нацистської окупації Нідерландів. Їхні дії стали прикладом мужності та безкорисливості в обличчі великої небезпеки.

Через понад п’ятдесят років, історія Коррі тен Бом залишається актуальною, нагадуючи нам про те, що навіть у найдраматичніші часи Божа любов і віра можуть стати великими опорами. Розкрийте разом зі мною таємниці цієї неймовірної історії, яка перетворюється на важливу роздум для кожного з нас.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сховок» Коррі Тен Бом у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сховок» Коррі Тен Бом

Ua-Book
Додати коментар