«Довбуш. Гідність або забуття» Василь Карп’юк

«Довбуш. Гідність або забуття» Василь Карп'юкНазва: Назва
Автор: Василь Карп’юк
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Історичний роман
ISBN: 9786171501775
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Довбуш. Гідність або забуття» Василь Карп’юк

Книга “Довбуш. Гідність або забуття” від Василя Карп’юка – це захоплюючий епічний роман, що розгортається в XVIII столітті в Україні, в часи повстання під керівництвом Олекси Довбуша. Це історія національного героя, що встає на захист своєї землі та волі.

Серед польської шляхти поширюються панічні настрої через повстанців у Карпатах, але для українців це справжні народні герої, з Олексою Довбушем на чолі. Він незловмисний, непереможний, і його ім’я перетворюється на князя Чорногори. Але чи це магія, доля чи відвага дарувала йому безсмертя?

Цей роман – це захоплююча подорож в минуле, де Довбуш бореться за свою землю та волю українського народу. Читач знайде у цій книзі пригоди, битви, та величні сторінки історії України, що надихають та захоплюють.

“Довбуш. Гідність або забуття” – це роман, який вас вразить, зачарує та залишить незабутні враження. Він розкриває історичні події та героїчний дух українського народу, який завжди стоїть на захист своєї рідної землі. Розпочніть цю захоплюючу подорож і дізнайтеся більше про Довбуша та його боротьбу у цьому захоплюючому романі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Довбуш. Гідність або забуття» Василь Карп’юк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Довбуш. Гідність або забуття» Василь Карп’юк

Ua-Book
Додати коментар