«Коли чоловік один» Джеймс Метью Баррі

«Коли чоловік один» Джеймс Метью БарріНазва: Коли чоловік один
Автор: Джеймс Метью Баррі
Рік видання 2023
Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика
ISBN: 978-617-8222-39-0
Фрагмент

Про книгу «Коли чоловік один» Джеймс Метью Баррі

Книга “Коли чоловік один” Джеймса Метью Баррі – це захоплююча подорож у світ журналістських буднів та невгамовної любові.

У цьому романі ми зустрінемося з молодим журналістом-початківцем, який вирушає до Лондона у пошуках кар’єри й визнання. Він зазнає найрізноманітніших випробувань та випробовується у складних ситуаціях, але його життя змінюється, коли на його шляху з’являється кохана.

Ця книга сповнена тепла, мудрості та емоцій. Вона розповідає про те, як важливо знаходити себе в цьому складному світі, як шукати своє місце й своє щастя. Вона зачаровує своїм витонченим стилем та глибоким змістом, залишаючи після себе слід у серцях читачів.

А докладніше ви дізнаєтесь про пригоди головного героя, його випробування та перемоги, прочитавши роман “Коли чоловік один” Джеймса Метью Баррі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коли чоловік один» Джеймс Метью Баррі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коли чоловік один» Джеймс Метью Баррі

Ua-Book
Додати коментар