«Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін

«Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф КронінНазва: Замок капелюшника
Автор: Арчібалд Джозеф Кронін
Рік видання 2024
Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика
ISBN: 9786176298335
Фрагмент

Про книгу «Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін

Книга “Замок капелюшника” Арчібальда Джозефа Кроніна — це захопливе враження від занурення у темну атмосферу шотландського маєтку, де править своїм деспотичним правлінням голова родини, поважний капелюшник Джемс Бровді.

У цій книзі розкриваються важливі питання про владу, статус і відносини в сім’ї, де деспотичний патріарх визнає лише свою волю. Але чи зможуть його рідні протистояти йому та відстояти своє право на щастя та вільне життя?

Поглиблюючись у цей захоплюючий роман, ви відчуєте весь глибину конфлікту, що розвивається в родині Бровді, і будете зацікавлені долею кожного з героїв. А докладніше ви дізнаєтесь про тімні секрети та випробування, що чекають на членів цієї родини, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін

Ua-Book
Додати коментар