«Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Субота

«Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак СуботаНазва: Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому
Автор: Спартак Субота
Рік видання 2021
Жанри: Соціальна психологія, Психотерапія та консультування, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7960-52-1
Фрагмент

Про книгу «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Субота

Насильство має багато проявів. Перше, що може спасти на думку, — це фізичний напад, але не тільки він спричиняє непоправні наслідки. Багато людей можуть потерпати від насильства і навіть не підозрювати, що з ними відбувається насправді. Сексуальне, психологічне, економічне насильство, педагогічне нехтування — це різні прояви того самого явища, що впливають на комунікацію з оточенням, на виховання, формування сімейних та особистісних цінностей.

Автор цієї книжки, психотерапевт Спартак Суббота переконаний: кожен з нас має вміти розпізнавати насилля та знати алгоритм дій, аби вчасно запобігти йому. Ця книжка допоможе розібратися в природі насильства, ідентифікувати його види, зрозуміти, за якими ознаками можна розпізнати насильство, що робити, щоб мінімізувати його прояви у житті, і до кого звертатися по допомогу, якщо насильство трапилося в минулому. Автор наводить приклади з особистої психотерапевтичної практики, пропонує читачам чеклисти, за якими можна перевірити, чи присутнє насилля у вашому житті або чи є ви його свідками.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Субота у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Субота

Ua-Book
Додати коментар