«Зі мною все гаразд» Катерина Чурсіна

«Зі мною все гаразд» Катерина ЧурсінаНазва: Зі мною все гаразд
Автор: Катерина Чурсіна
Рік видання 2022
Жанри: Соціальна психологія, Психоаналіз / Психотерапія, Психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 9786177429615
Фрагмент
 

Про книгу «Зі мною все гаразд» Катерина Чурсіна

Ця книга про те, як розвіяти ілюзії минулого і зменшити страх майбутнього, як зрозуміти, в чому ваша внутрішня сила і що таке суб’єктивне «зі мною все гаразд». З кожним розділом ви зможете підійти до свого життя з нової стежки і навчитися пред’являти більш адекватні вимоги до самого себе. Деякі читачі зможуть переосмислити постійне бажання контролювати час, обставини, себе. Деяким ця книга допоможе віднайти приховані сили всередині себе. Адже основне питання книги: «Як зрозуміти, що зі мною все гаразд?».

Чи часто у своєму житті ви говорили або чули фразу «зі мною все гаразд»? Можливо, вам це казали друзі, близькі або знайомі після абсолютно буденних питань.

Незалежно, чи ви доросла людина, чи підліток, книга «Зі мною все гаразд» допоможе зрозуміти:

що стоїть за цією абстрактною фразою?
як розвіяти згадки про минуле і зменшити страх свого майбутнього?
в чому заключається ваша сила?
як знайти відчуття «мені вистачить»?
Кожна нова прочитана сторінка цієї книги буде розбивати перед вами черговий внутрішній бар’єр, змушуватиме переглянути власні вимоги до себе (які, до речі, супроводжують нас протягом усього свідомого часу існування), переосмислити бажання постійного контролю над собою та оточуючим середовищем. За словами самого автора, кожен з розділів можна читати окремо, як самостійний блок. Там же, серед десяти частин, ви знайдете відповіді на свій запит, а розглядаючи теми цієї праці, будете знаходити нові стежки до розуміння життя: воно не має універсального сенсу, і варто знайти баланс між собою та його постійним пошуком.

Катерина Чурсіна в книзі «Зі мною все гаразд» намагається допомогти читачеві оглянутися навколо себе і тверезо оцінити стан справ. Часто-густо відійти з позиції головного героя та подивитися на ситуацію з висоти пташиного польоту буває досить корисно. Такий самоаналіз має в собі намір осягнути, зрозуміти та вирішити, але аж ніяк не осудити. У подібної книги безумовно буде велика цільова аудиторія, оскільки її варто прочитати, напевно, кожному з нас – незалежно від віку, статі, професії та соціального статусу.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Зі мною все гаразд» Катерина Чурсіна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зі мною все гаразд» Катерина Чурсіна

Ua-Book
Додати коментар