«П’ять мов вибачення» Гері Чепмен

«П'ять мов вибачення» Гері ЧепменНазва: П’ять мов вибачення
Автор: Гері Чепмен
Рік видання 2023
Жанри: Загальна психологія, Зарубіжна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 9789669386557
Фрагмент

Про книгу «П’ять мов вибачення» Гері Чепмен

Книга “П’ять мов вибачення” Гері Чепмен – це запрошення у світ мистецтва примирення та внутрішнього зцілення. Відкрийте для себе таємниці вибачення, яке відкриває абсолютно новий світ емоційного та духовного здоров’я.

У цій книзі ви знайдете ключі до того, як вміло просити вибачення і як щиро прощати. Ви дізнаєтеся про п’ять мов вибачення, які допоможуть вам зрозуміти себе і оточуючих краще, знайти гармонію в стосунках і прославляти Бога у своєму житті.

Підкреслюючи важливість вибачення як інструменту спокою та щастя, ця книга стане вашим провідником у світі духовної гармонії та міжособистісних відносин. А докладніше про те, як це все працює та які секрети приховані за мовами вибачення, ви дізнаєтесь, прочитавши роман “П’ять мов вибачення”. Поглибіть своє розуміння та вміння вибачати, і ваше життя наповниться новим смислом та гармонією.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «П’ять мов вибачення» Гері Чепмен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ять мов вибачення» Гері Чепмен

Ua-Book
Додати коментар