«Бій за Київ» Сергій Руденко

«Бій за Київ» Сергій РуденкоНазва: Бій за Київ
Автор: Сергій Руденко
Рік видання 2023
Жанри: Військова справа, Документальна література, Українська публіцистика
ISBN: 9786175221389
Фрагмент

Про книгу «Бій за Київ» Сергій Руденко

Книга “Бій за Київ” Сергія Руденка — це захоплююче подорож у серце подій російсько-української війни, де кожен есеї розкриває велику панораму оборони столиці. Ви знайдете у цій книзі не лише описи боїв за Київ, але й глибокі характеристики захисників міста. Кожна історія перенесе вас у вир війни разом із героями, які стали свідками і учасниками непростих подій.

Відкривайте для себе неймовірні долі і відважність людей, що стали оборонцями Києва, і дізнайтеся про ті події, які визначили хід війни. А докладніше про весь захоплюючий контент книги “Бій за Київ” ви дізнаєтеся лише прочитавши її.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бій за Київ» Сергій Руденко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бій за Київ» Сергій Руденко

Ua-Book
Додати коментар