«Бахмут» Мирослав Лаюк

«Бахмут» Мирослав ЛаюкНазва: Бахмут
Автор: Мирослав Лаюк
Рік видання 2023
Жанри: Біографії і Мемуари, Військова справа, Документальна література
ISBN: 978-617-8216-09-2
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Бахмут» Мирослав Лаюк

В книзі “Бахмут” Мирослава Лаюка та фотографа Данила Павлова ви отримаєте унікальну можливість відчути пульсуюче серце війни, в якій автори вирішили прожити дні й ночі разом з українськими військовими у період найінтенсивніших боїв за Бахмут. Ця книга – це не тільки звіт із передової, але й унікальний погляд на життя та смерть очима тих, хто стоїть на захисті своєї країни.

Репортажі та есеї Мирослава Лаюка вводять читача в атмосферу військового будення: від непередбачуваних артилерійських обстрілів до митцівських вражень про те, чому військові роблять манікюр та як формуються їхні позивні. Автор не обходить увагою тему втрат, історію міста Бахмут та феномен пам’яті й забуття.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Бахмут”. Що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, в якій слова об’єднуються з фотографіями, створюючи потужний нарратив про справжній героїзм, невідступність та надію. Поглибіться в реалії військового життя, де кожна сторінка книги – це крик серця та виклик розуму.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бахмут» Мирослав Лаюк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бахмут» Мирослав Лаюк

Ua-Book
Додати коментар