“Вільні діти емоційно незрілих батьків” Ліндсі К. Гібсон

"Вільні діти емоційно незрілих батьків"Ліндсі К. ГібсонНазва: Вільні діти емоційно незрілих батьків
Автор: Ліндсі К. Гібсон
Рік видання 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Загальна психологія, Секс, Сімейна психологія, Соціальна психологія, Психотерапія, Психологія
ISBN: 978-617-95102-2-9
Фрагмент
 

Про книгу “Вільні діти емоційно незрілих батьків” Ліндсі К. Гібсон

Якщо ви виросли поруч з емоційно незрілими батьками, вам знайомі постійні відчуття самотності або невпевненості у власних силах. Подумки ви знову й знову повертаєтеся в дитинство і відчуваєте, як близькі нехтують вашими емоційними потребами та ігнорують ваші почуття. Можливо, ви зарано стали поводитися, як доросла людина, яка більше не потребує емоційної допомоги. Або ви саме зараз знаходитеся в токсичних стосунках з емоційно незрілою людиною і прагнете зрозуміти, як бути далі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Вільні діти емоційно незрілих батьків” Ліндсі К. Гібсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Вільні діти емоційно незрілих батьків” Ліндсі К. Гібсон

Ua-Book
Додати коментар