Аудіокнига «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль

Аудіокнига «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд ДальНазва: Чарлі і шоколадна фабрика
Автор: Роальд Даль
Рік видання 1964
Жанри: Література 20 століття
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль

Книги, у яких згадується шоколад дарують натхнення без зайвих калорій. Філософія шоколаду працює і в літературі: минає втома і підіймається настрій. Виявляється, шоколад — справжнісінький літературний герой і учасник розповіді!

Література про добро робить наше життя теплішим і душевнішим. Доброта допомагає нам розуміти, що ми — люди, і повинні допомагати одне одному, робити добро, адже тоді життя стане трішки кращим. Добро знаходить свій вияв не тільки в самому житті, а й у мистецтві, у тому числі в літературі.

В одному з маленьких американських містечок стоїть величезна шоколадна фабрика. На ній виробляють найсмачніший у світі шоколад. Тільки вже десять років її ворота не відчинялися. Відтоді, як хтось із робітників спробував вкрасти секретну формулу приготування шоколаду, усіх звільнили, але фабрика не припинила роботу. Хто працює за зачиненими дверима — таємниця. І нарешті її ексцентричний власник Віллі Вонка погоджується її відкрити. Він оголошує про лотерею: у п’яти плитках його шоколаду заховано п’ять золотих квитків, з якими п’ятеро дітей зможуть відвідати його фабрику. Завдяки щасливому випадку один із них випадає Чарлі, після чого починається знайомство з незвичайними речами. І, звичайно, не обійдеться без пригод, адже власник покликав дітлахів не просто так.

Дитячі книги зі смислом сподобаються не лише маленьким читачам, а й дорослим. Джордж Бернард Шоу писав: «Всі найкращі дитячі книги були написані для дорослих». І справді, найбільш значущі твори дитячої літератури багатогранні й наповнені глибоким змістом. Зворушливі та повчальні історії, у кожній з яких юного читача чекає привід поміркувати, поставити собі нові питання.

Кращі новорічні книги для дітей веселі, добрі та повчальні. Вони дають уявлення про новорічні свята та передчуття справжніх див, які ось-ось стануться.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар