Аудіокнига «Каста. Витоки наших невдоволень» Ізабель Вілкерсон

Аудіокнига «Каста. Витоки наших невдоволень» Ізабель ВілкерсонНазва: Каста. Витоки наших невдоволень
Автор: Ізабель Вілкерсон
Рік видання 2021
Жанри: Політика
Тривалість: 15 год 23 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Каста. Витоки наших невдоволень» Ізабель Вілкерсон

Наше суспільство побудоване на кастовій системі – кожен займає у ній своє місце. І хоча сьогодні у людини є право вибору та можливість стати тим, ким вона захоче, так було далеко не завжди. З давніх-давен люди були розділені на класи. Це тривало тисячоліттями. Ба більше, сьогодні у багатьох країнах чітко простежується штучне розмежування між бідними та багатими, могутніми та безвладними, а що уже й говорити про бідні країни?

Окрім раси, класів та інших чинників розділу суспільства у світі існує могутня і при цьому невидима кастова система, яка впливає не лише на поведінку та долю звичайних людей, а й на цілі нації. Та насправді надія на вихід із цієї ситуації є. У своїй книжці авторка пропонує власні шляхи розв’язання глобальної проблеми несправедливості та розмежування людей.

#1 бестселер The New York Times
Входить до списку рекомендованих книжок Клубу Опри Вінфрі
Найкраща книжка в жанрі нонфікшн за версією Time
Найкраща книжка 2020 року за версією Goodreads у жанрі історії

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Каста. Витоки наших невдоволень» Ізабель Вілкерсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар