Аудіокнига «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин

Аудіокнига «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир СтанчишинНазва: Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією
Автор: Володимир Станчишин
Рік видання 2020
Жанри: Загальна психологія, Психотерапія
Тривалість: 5 год 54 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин

Уявіть, що на вас чекає побачення вашої мрії, але ви — не надто впевнена в собі людина. Ви знаєте, що ваш партнер або партнерка — вершина всіх ваших мрій, тож маєте бути в найкращій за все своє життя формі. Чи тривожить вас ця ситуація? Якщо ні, закривайте цю книжку й купіть порадник «Як навчитися не брехати. Якщо так, вітаємо в клубі тривожних пацієнтів.

Книжку Володимира Станчишина «Стіни в моїй голові» присвячено тривожності, депресії, соціальним фобіям, різним психічним розладам, які більшою чи меншою мірою впливають на звичний спосіб життя людини в соціумі. Вона не вилікує вас від неприємних станів, але допоможе зрозуміти — жити з ними можливо. Усі ми, стверджує автор, є тривожними, і в цьому немає нічого надзвичайного. Головне — зрозуміти, що тривога супроводжує нас усе життя й відіграє свою важливу роль у нашому існуванні.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар