Аудіокнига «Червоне і чорне (вистава)» Стендаль

Аудіокниги «Червоне і чорне (вистава)» СтендальНазва: Червоне і чорне (вистава)
Автор: Стендаль
Жанри: Класична проза
Тривалість: 00:52:35
Слухати книгу
 
 
 

Про аудіокнигу «Червоне і чорне (вистава)» Стендаль

Аудіокнига «Червоне і чорне» є адаптацією вистави за романом Стендаля, що входить до класики світової літератури. Вона розповідає історію Жуля Сореля, молодого селянина, який мріє про успіх у високому суспільстві Франції XIX століття. Жуль отримує можливість навчатися у клерикальному колегіумі в місті Безьє. Він мріє про кар’єру в армії, але через низьке походження йому нічого не дається легко. У той же час, він закохується у матірі свого друга, Мадам де Реналь, що вводить його в світ шляхетності та благородства. Жуль вирішує зробити все, щоб завоювати її серце, і починає спробувати свої сили у багатьох різних напрямках.

Через величезну кількість перешкод на шляху до успіху, Жуль вирішує взяти ризик і вчинити злочин. Він вбиває свого привілейованого коханця, щоб забезпечити собі статус, якого так бажає. Проте, після злочину, він не може знайти заспокоєння і потрапляє в руки правосуддя.

Книга Стендаля показує багато складних етичних і моральних питань, які досі залишаються актуальними для нашого суспільства. Ця аудіокнига пропонує слухачам зануритися у світ Жуля Сореля, відчути його болі та перемоги, і зрозуміти, наскільки важливим є зберігати свої цінності в світі, де вони здавалися б втраченими.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Червоне і чорне (вистава)» Стендаль у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар