Аудіокнига «До біса все! Бери й роби!» Річард Бренсон

Аудіокниги «До біса все! Бери й роби!» Річард БренсонНазва: До біса все! Бери й роби!
Автор: Річард Бренсон
Жанри: Бізнес-книги
Тривалість: 07:11:21
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «До біса все! Бери й роби!» Річард Бренсон

В кожного своє бачення успіху та, відповідно, свої методи і принципи його досягнення. І все ж, інколи краще не “винаходити велосипед”, а уважніше придивитись до людей, які вже створили щось, варте уваги.
“До біса все! Бери й роби!” – цікавий підхід до ведення бізнесу, чи не так? Автор цього бестселлера – Річард Бренсон, засновник бренду “Virgin”, під яким функціонують кілька залізничних та авіакомпаній, радіостанції, редакції та музичні магазини… Вражає, чи не так? Своїм досвідом у постановці цілей та подоланням перешкод у бізнесі автор відверто ділиться з читачем на сторінках своїх бізнес-мемуарів…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «До біса все! Бери й роби!» Річард Бренсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар