Аудіокнига «Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл

Аудіокниги «Етюд у багряних тонах» Артур Конан ДойлНазва: Етюд у багряних тонах
Автор: Артур Конан Дойл
Жанри: Зарубіжні детективи, Класичні детективи, Література 19 століття
Тривалість: 06:14:20
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл

У порожньому будинку виявлено труп, як з’ясувалося — людини на ім’я Енох Дреббер. Причина смерті — отрута. У кишенях мерця знайшлася телеграма “Дж. Х. в Європі “.

На місці злочину кров’ю на стіні написано «RACHE» (нім. «помста»). Там же знайшлися упаковки від двох пігулок, одна з яких безсумнівно і вбила Дреббера, також обручка.

Експеримент, поставлений Холмсом на помираючому собаці, показав, що одна з пігулок нешкідлива, а друга — смертельно отруйна. Тобто вбивця надавав рівні шанси собі і загиблому.

Холмс виходить на секретаря загиблого Стенджерсона, і збирається завдати йому візит, але тут з’ясовується, що той убитий: зарізаний у своєму номері в готелі. У номері виявилися точно такі ж пігулки.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Етюд у багряних тонах» Артур Конан Дойл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар