Аудіокнига «Rework» Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон

Аудіокниги «Rework» Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер ХенссонНазва: Rework
Автор: Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон
Жанри: Зарубіжна ділова література, Про бізнес популярно
Тривалість: 03:28:01
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Rework» Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон

Ця книжка для підприємців, які відчувають себе природженими створювати, очолювати й перемагати; власників малого бізнесу, які шукають виходу за усталені рамки; тих, хто поки лише мріє про власну справу.

Бестселер The New York Times, The Wall Street Journal, The Sunday Times. № 1 у розділах бізнес-літератури на Amazon.com
Сенсація у світі бізнес-літератури!

Настав час відкинути традиційні уявлення про ведення бізнесу! Довідайтеся, як започаткувати справу чи вдосконалити власний бізнес.
Автори крок за кроком навчать вас, як почати справу, пояснять, чому вам треба менше, ніж ви думаєте, порадять, як зробити так, щоб про вас дізналися, порекомендують, кого і коли варто взяти на роботу, а також як з усім цим упоратися.
Книжка надихає та дає практичну базу для руху вперед!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Rework» Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар