Аудіокнига «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

Аудіокниги «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз ДіккенсНазва: Різдвяна пісня в прозі
Автор: Чарльз Діккенс
Жанри: Зарубіжна класика, Література 19 століття, Класична проза, Шкільні підручники
Тривалість: 03:03:49
Слухати книгу
 

Про аудіокнигу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

У цю книгу неможливо не закохатись. “Різдвяна пісня в прозі” це одне з найкращих оповідань Чарльза Діккенса написане в 1843 році.

У творі розповідається про старого скнару, жадібного чоловіка Скруджа Ебенезера та його історію життя. Розповідаючи її, Чарльз Дікенс хотів нагадати людям про справжню сутність і сенс цього чудового свята. Повість написано легко й водночас глибоко, з великою любов’ю. Тож не дивно, що ця книжка одразу стала сенсацією та справила неабиякий вплив на укріплення різдвяних традицій в XIX ст. Вона й досі залишається живою й актуальною, промовляючи до людських сердець.
Створює неперевершену святкову атмосферу. Захоплюча, повчальна історія, що змушує задуматись, і саме те, що потрібно холодного зимового вечора.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар