Аудіокнига «Sapiens. Людина Розумна. Коротка історія людства. ТОМ ДРУГИЙ» Ювал Ной Харарі

Аудіокниги «Sapiens. Людина Розумна. Коротка історія людства. ТОМ ДРУГИЙ» Ювал Ной ХараріНазва: Sapiens. Людина Розумна. Коротка історія людства. ТОМ ДРУГИЙ
Автор: Ювал Ной Харарі
Рік видання 2021
Жанри: Наука, освіта, Політика, Філософія
Тривалість: 11 год 2 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Sapiens. Людина Розумна. Коротка історія людства. ТОМ ДРУГИЙ» Ювал Ной Харарі

Другий том найвдомішої праці Юваля Ноя Харарі охоплює частини третю “Об’єднання людства” і четверту “Наукова революція”.

Це перша україномовна аудіоверсія і новий переклад книги, яка зробила її автора одним з найпопулярніших істориків світу. Яким чином Homo sapiens із невидатного виду мавп став Людиною і досяг сучасних вершин економічного, технологічного та інтелектуального розвитку? Чим завершиться ця історія?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Sapiens. Людина Розумна. Коротка історія людства. ТОМ ДРУГИЙ» Ювал Ной Харарі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар