Аудіокнига «Залишенець. Чорний ворон» Василь Шкляр

Аудіокниги «Залишенець. Чорний ворон» Василь ШклярНазва: Залишенець. Чорний ворон
Автор: Василь Шкляр
Жанри: Книги про війну, Пригодницькі книги
Тривалість: 18:45:00
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Залишенець. Чорний ворон» Василь Шкляр

Історію України можна вивчати по-різному: по підручниках, вивчаючи всі ключові дати та події; у архівах, читаючи мемуари, записки, свідчення. Та найбільше враження на мене завжди справляють історичні романи Василя Шкляра, і його «Залишенець. Чорний Ворон»- не виняток.

Події розгортаються у 1921 році на тлі переваги російських військ над армією УНР. Та святкувати перемогу їм зарано, адже було ще чимало українців, які цінували свободу і мали лиш одну мету: «Воля України або смерть!».

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Залишенець. Чорний ворон» Василь Шкляр у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар