«Розбійники» Фрідріх Шиллер

«Розбійники» Фрідріх ШиллерНазва: Розбійники
Автор: Фрідріх Шиллер
Рік видання 1782
Жанри: Зарубіжна класика, Список шкільної літератури 8 клас, Шкільні підручники

Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Розбійники» Фрідріх Шиллер

П’єса “Розбійники” — перший драматичний твір німецького письменника і філософа Фрідріха Шиллера (1759—1805). Автор зумів створити не просто цікавий твір, а художній шедевр, що на­завжди увійшов до скарбниці світової літератури.

В основі сюжету — сімейна трагедія, протистояння між двома братами, що мають діаметрально протилежні світогляди. Твір багатий на цікаві монологи, роздуми про життя і смерть, моральність і сімейні цінності. Драма наскрізь пройнята бунтарським пафосом, збуджує думку і закликає до людяності. Згодом за мотивами п’єси Джузеппе Верді написав однойменну опер

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Розбійники» Фрідріх Шиллер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Розбійники» Фрідріх Шиллер


Скачати txt Скачати pdf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Розбійники» Фрідріх Шиллер

Ua-Book
Додати коментар