«Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб

«Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон ВеббНазва: Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе
Автор: Джон Манн, Брендон Вебб
Рік видання 2018
Жанри: Зарубіжна ділова література, Керування бізнесом, Менеджмент і кадри
ISBN: 978-617-7544-09-7
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб

Книга «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Брендон Вебб — новий погляд на ведення бізнесу від снайпера «морських котиків».

Розповсюджений вислів «колишніх не буває» цілком надається до автора цієї книжки. Бізнес та успіх у бізнесі — друга серія життя Брендона Вебба, колишнього морського піхотинця та снайпера-“морського котика”, спецпризначенця з досвідом бойових дій в Афганістані та Іраку, фахівця з військового вишколу. Зараз він є автором бестседерів, гучних розслідувань та CEO багатомільйонного бізнесу Hurricane Group.

Зараз він є автором бестседерів, гучних розслідувань та CEO багатомільйонного бізнесу Hurricane Group. У книжці «Приціл» він розповідає, як навички та життєві уроки, здобуті під час навчання у війську та в бою, допомагали йому долати виклики у цивільній кар’єрі. Хоча досвід спецпризначенців є одним з найунікальніших та найскладніших можливих досвідів, Вебб розповідає, як використовував його, долаючи труднощі та негаразди у бізнесі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб

Ua-Book
Додати коментар