«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям Лазьє

«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям ЛазьєНазва: Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку
Автор: Джим Коллінз, Вільям Лазьє
Рік видання 2023
Жанри: Менеджмент і кадри, Зарубіжна ділова література, Про бізнес популярно, Керування бізнесом
ISBN: 978-617-8120-06-1
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям Лазьє

В книзі “Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку”, Джим Коллінз та Вільям Лазьє ведуть читача в захоплюючий світ корпоративного лідерства та стратегічного управління. Вже у 1992 році ця книга стала бестселером, а у 2020 році автор Джим Коллінз поновив текст своєї роботи, збагативши його численними есе та прикладами.

Чому важливо формувати корпоративне бачення? Як відрізняється мета компанії від її місії? Як перетворити гарну ідею на інновацію? Ці та багато інших запитань розглядаються у книзі на прикладах успішних гігантів, таких як IBM, HP, Walmart, а також менших, але сталих компаній.

Читаючи цю книгу, ви отримаєте відповіді на ключові питання ефективного управління та розвитку бізнесу. А що саме трапиться з головними героями — компаніями, які змінюють світ бізнесу — ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий посібник. Поглибіться у світ успіху та стратегічного вдосконалення, який надихне та перетворить ваш погляд на управління компанією. В книзі “Більше ніж бізнес 2.0” автори пропонують цікаві ідеї, що стануть вам в пригоді на шляху до лідерства та успіху.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям Лазьє у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям Лазьє

Ua-Book
Додати коментар