«Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз

«Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум КоллінзНазва: Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі
Автор: Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз
Рік видання 2018
Жанри: Менеджмент і кадри, Зарубіжна ділова література
ISBN: 978-617-577-118-1
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз

Книга “Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі” Стенлі Маккрістала та Тантума Коллінса – це захоплюючий подорож у світ нових управлінських стратегій та командної ефективності. А що саме трапиться з головними героями – ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу.

Автори розглядають унікальний підхід до управління, який вдало використовувався генералом Стенлі Маккрісталом під час антитерористичної операції в Іраку. Вони розкривають, як поєднання адаптивності, спритності та згуртованості маленької команди з ресурсами величезної організації може призвести до приголомшливих результатів.

Ця книга допомагає переглянути традиційні уявлення про управління, впроваджуючи складну “горизонтальну” систему, де право приймати рішення надається підлеглим. Вона розглядає новий світовий лад, який вимагає гнучкості та швидкості в діях.

Читаючи цю книгу, ви дізнаєтеся про інноваційні підходи до управління та взаємодії команд, які дозволяють досягти видатних результатів в будь-якій галузі. Вона вас вразить своєю яскравістю та практичністю.

Книга “Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі” – це ваш ключ до розуміння та впровадження нових стратегій управління, які можуть змінити ваш світ. А докладніше ви дізнаєтесь прочитавши цю книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз

Ua-Book
Додати коментар