«Гра дзеркал» Аґата Крісті

«Гра дзеркал» Аґата КрістіНазва: Гра дзеркал
Автор: Аґата Крісті
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжні детективи, Класичні детективи
ISBN: 9786171502758
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Гра дзеркал» Аґата Крісті

В книзі “Гра дзеркал” Аґата Крісті вас чекає захоплююче крімінальне шоу, де ніщо не те, як здається на перший погляд. Міс Марпл, легендарна детективна героїня, прибуває на запрошення подруги в маєток, що приховує безліч таємниць.

На перший погляд, маєток Стоніґейтс виглядає спокійно, але за його стінами ховаються невідомі таємниці, що тішаться. Лише вночі розпочинається справжня біда. І коли здається, що ми знаємо, хто почав цю смертельну гру, все знову перетворюється на гру дзеркал.

А що саме трапиться з головною героїнею, які розкриються секрети цього замку та які сюрпризи приховує нічний маєток — це лише частинка загадок, які вас чекають у цьому захопливому романі. Вам лише залишається відкрити книгу “Гра дзеркал” та вдатися у цю захоплюючу подорож у світ таємниць та розкриття кримінальних загадок разом з Аґатою Крісті.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Гра дзеркал» Аґата Крісті у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Гра дзеркал» Аґата Крісті

Ua-Book
Додати коментар