«Німий свідок» Аґата Крісті

«Німий свідок» Аґата КрістіНазва: Німий свідок
Автор: Аґата Крісті
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжні детективи, Класичні детективи
ISBN: 9786171501904
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Німий свідок» Аґата Крісті

Книга “Німий свідок” від Аґати Крісті – це велика детективна загадка, де розслідування непередбачуваних злочинів завертається в крутогорський лабіринт інтриг і підступів.

Усе починається з таємничого листа до відомого детектива Еркюля Пуаро від міс Арунделл. Вона стверджує, що її родичі намагаються вбити, а всі обставини вказують на це. Але ось загвоздка: лист був відправлений детективові після смерті міс Арунделл.

Пуаро не може залишити цю загадку без уваги. Він розпочинає розслідування, де кожен з родичів має мотив та можливість вбивства, оскільки спадщина величезна. Проте справа ускладнюється, коли стає зрозуміло, що міс Арунделл внесла зміни до свого заповіту, і загадкові смерті продовжуються. Хтось серед спадкоємців має намір позбутися конкурентів. А можливо, все це – лише випадкові обставини?

Ця книга – це захоплююче дослідження жахливих подій, де Еркюль Пуаро виявляється на межі розгадування неймовірної загадки. Читаючи “Німого свідка,” ви відчуєте себе частиною розслідування, де кожен рядок приводить вас ближче до розв’язання таємниці. А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши та прочитавши цей детективний шедевр від Аґати Крісті.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Німий свідок» Аґата Крісті у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Німий свідок» Аґата Крісті

Ua-Book
Додати коментар