«Вушко голки» Кен Фолетт

«Вушко голки» Кен ФолеттНазва: Вушко голки
Автор: Кен Фолетт
Рік видання 1978
Жанри: Шпигунські детективи, Зарубіжні детективи, Історичні детективи
ISBN: 978-617-12-3186-3, 978-0-330-35429-5, 978-617-12-3498-7, 978-617-12-3499-4
Фрагмент
 

Про книгу «Вушко голки» Кен Фолетт

Кен Фоллет — британський письменник. Роман «Вушко голки» приніс йому всесвітню славу і став справжньою сенсацією в літературних колах. Це гостросюжетний детектив про операцію британських спецслужб із нейтралізації німецького суперагента.

• Перекладено 30 мовами
• Премія Едґара По за найкращий роман
• Наклад — 12 мільйонів екземплярів

Англія, Друга світова війна, 1944 рік. Британська розвідка веде справжнє полювання на німецького шпигуна Голку. Він — невловний і нещадний. Його завдання — дізнатися, чи справді у південно-східній частині Англії вже готові до дій потужні військові сили, що будь-якої миті можуть завдати нищівного удару по гітлерівській Німеччині. Чи вдасться Голці розкрити план британців? Чи зможе суперагент обкрутити круг пальця англійську контррозвідку?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Вушко голки» Кен Фолетт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Вушко голки» Кен Фолетт

Ua-Book
Додати коментар